Barbora Vaňková (Epich)

vedoucí oddílu

Ahooj! Mé jméno je Barbora Vaňková, ale ve skautské rodině mi říkají Epich. Páteční večery trávím na schůzkách s Lochnesskami. Prošla jsem rádcovským kurzem zvaným BRK, rádcovským setkáním Žirafa, čekatelským kurzem Trinity a vůdcovským kurzem Quo Vadis. Po dokončení studia na Gymnáziu Boženy Němcové jsem se přesunula do Liberce a snažím se tam zjistit, jak vzdělávat děti na 1.stupni. Jinak se ráda učím všemu, čemu se naučit mohu, a trávím tak většinu svého volného času. Miluji hudbu (ať už tu, kterou sama zahraji, nebo tu, kterou poslouchám) a dále lezu a čtu vše, co se namane.

Václav Spudil (Venda)

zástupce vedoucí oddílu

Jsem vedoucí družiny Aligátoři a v našem oddíle jsem již od roku 2008. Za tu dobu jsem prošel několika skautskými kurzy – Rádcovský tábor sv. Jiří, VLK Ursus a ČLK Corda na kterém současně pomáhám vzdělávat nové vedoucí. Studuji Fakultu strojní na ČVUT. Kromě skautingu se věnuji také hře na hudební nástroje, kování nebo horolezectví.

Markéta Horejšová (Lady)

zástupce vedoucí oddílu

Ahoj! Skautkou v našem oddíle jsem už 17 let a je to pro mě pořád stejně velká radost. V rámci skautského vzdělání jsem absolventkou rádcovského setkání Žirafa, rádcovského kurzu BRK, čekatelského kurzu Hefaistos a vůdcovského kurzu Nota Bene. Co se týče mimoskautského vzdělání, tak jsem studentkou pedagogické fakulty v Praze, kde studuji dějepis a geografii. Radost mi dělá běh, hory, hudba, kultura, hra na piano, knihy, šachy, focení, sledování společenského dění jak u nás, tak i ve světě a všelijaké dobrodružství.

Amálie Truncová

Jmenuji se Amálka. Společně s Aničkou vedu družinku Sedmikráskek. V oddíle jsem od roku 2015. Prošla jsem rádcovskými kurzy Žirafa a Oslí můstek. Studuji na SPŠ, SOŠ a SOU hradební. Mimo skauting se věnuji tanci, hře na klavír a celkově hudbě.

Michal Novák

Jsem vedoucím družiny vlčat, společně s Krkavcem. V oddíle jsem od roku 2016, ale celkově do skautu chodím od roku 2012. Absolvoval jsem vzdělávací kurzy jako: Žirafa, BRK, a Rádcovský tábor sv. Jiří. Chodím do školy SPŠCH Pardubice. Ve svém volném čase se věnuji sportovnímu výcviku psů.

Jiří Porkert (Krkavec)

Členem oddílu jsem od roku 2014. S Michalem vedeme družinu vlčat – Gepardů. Chodím na gymnázium v Hradci Králové. Ve volném čase se věnuji leteckému modelářství a rád rybařím, jezdím na kole nebo v zimě lyžuji.

Další vedoucí:

041_2_2